Czym się zajmujemy

 

Biuro Podróży Team Travel Beata Ciszak

Organizowaniem wycieczek turystycznych dla firm, szkół, klubów i stowarzyszeń zajmujemy się od 27 lat, pod szyldem własnej marki Team Travel, działamy od 11.10.2011 roku. Specjalizujemy się w turystyce grupowej autokarowej - wysyłając na wycieczki szkolne i firmowe kilka tysięcy turystów rocznie.

Duże doświadczenie i zamiłowanie do podróży daje nam potencjał i kreatywność w działaniu i układaniu autorskich programów imprez turystycznych. Jeżeli wolisz podróżować samolotem, to również mamy dla Ciebie propozycję. Posiadamy w sprzedaży gotowe oferty innych touroperatorów, a także przygotowujemy pakiety lotnicze na życzenie klienta. Wystarczy przybliżyć nam swoje plany wakacyjne, a my dołożymy wszelkich starań, żeby wyjazd spełnił Twoje oczekiwania. Zajmujemy się również sprzedażą biletów lotniczych i autokarowych oraz polis turystycznych.

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, a my najszybciej jak to możliwe odezwiemy się z ofertą. Posiadamy wszelkie Gwarancje Organizatora Turystycznego udzielone przez Marszałka Lubuskiego i ubezpieczyciela UNIQA S.A. W ewidencji Ministerstwa Sportu i Turystyki jesteśmy pod nr 7929. 

Zapraszamy do kontaktu- Beata Ciszak

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500