Strona główna    Oferta    Last minute    zielone szkoły    wakacje dla młodziezy    Bilety lotnicze    Ubezpieczenia   
Dzisiaj jest Sobota, 24 lutego 2018 Imieniny Boguty, Bogusza, Macieja

WYSZUKIWARKA OFERT

» PENSJONAT COROVIC - Bar-Susań- WCZASY W CZARNOGÓRZE! (11 NOCLEGÓW, AUTOKAR)
Czarnogóra Riwiera Bar Bar
Czarnogóra Riwiera Bar Bar
Świadczenia: przejazd autokarem (video, WC, klimatyzacja), 11 noclegów (oprócz terminu 31.08-12.09.18 - 10 noclegów) w pensjonacie, wyżywienie HB - śniadania i obiadokolacje serwowane - kuchnia polska, opieka pilot-rezydent, ubezpieczenie NNW i KL, taksa klimatyczna, sprzątanie końcowe, obowiązkowo płatna składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 10 zł/osobę. UWAGA: 1. Kwota w zł płatna jest w Polsce, kwota w EUR płatna jest w Czarnogórze. Kwota w Euro płatna na miejscu: 150 EUR/os dorosłą. Terminy: 15.06 +130 EUR/osobę płatne na miejscu, 31.08 + 120 EUR/os płatne na miejscu. Zniżki dla dzieci od 2 do 12 lat udzielane są przy dwóch pełnopłatnych osobach wg wybranej zniżki: 20% własne łóżko lub 35% wspólne spanie z rodzicami - dotyczą całej ceny. 2. W przypadku wpłaty całej kwoty w Polsce, kwotę EUR należy przeliczyć po kursie sprzedaży zgodnie z tabelą C banku NBP z dnia wpłaty całości. 3. Przy dojeździe własnym pobyt zaczyna się o 1 dzień później, i kończy 1 dzień wcześniej w stosunku do terminu wyjazdu autokarem. Cena nie zawiera: opcjonalnej dopłaty za klimatyzację 24 Euro za pobyt/pokój, wycieczek fakultatywnych.
13 dni cena od: 900 PLN
Więcej informacji
» CZARNOGÓRA MIJO 2018
Czarnogóra Riwiera Bar Bar
Czarnogóra Riwiera Bar Bar
Cena zawiera PLN + EUR (Euro płatne na miejscu): przejazd autokarem (video, WC, klimatyzacja), zakwaterowanie 9, 10 lub 11 noclegów w zależności od wybranego terminu, wyżywienie HB (śniadania, obiadokolacje: posiłki serwowane - obsługa polska), sprzątanie końcowe, opieka pilot-rezydent, ubezpieczenie grupowe PZU NNW 7.000zł i KL 40.000zł, taksa klimatyczna, obowiązkowo płatna składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 10zł/osobę. UWAGA: 1. Kwota w zł płatna jest w Polsce, kwota w EUR płatna jest w Czarnogórze. W terminach od 15.06 do 11.08.2018 oraz 31.08: +140 EUR/os dorosłą; Termin 09.08 i 20.08: +140 EUR/os dorosłą. Znizki dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat jako trzecia osoba w pokoju otrzymują zniżki wg opisu oferty. Dziecko, które ukończyło 12 lat jest traktowane jako osoba pełnopłatna. 2. W przypadku wpłaty całej kwoty w Polsce, kwotę EUR należy przeliczyć po kursie sprzedaży wg tabeli C banku NBP z dnia wpłaty całości. 3. Przy dojeździe własnym pobyt zaczyna się o 1 dzień później, i kończy 1 dzień wcześniej w stosunku do terminu wyjazdu autokarem. 4. Każdy uczestnik zobowiązany jest posiadać ważny paszport lub dowód osobisty. Cena nie zawiera: opcjonalnej dopłaty za klimatyzację ok.20 Euro za pobyt/pokój (2Eur/dzień), wycieczek fakultatywnych.
13 dni cena od: 10 PLN
Więcej informacji
» CZARNOGÓRA i ALBANIA - ZAPOMNIANE PERŁY BAŁKANÓW - Wycieczka objazdowa
Czarnogóra Riwiera Bar Bar
Czarnogóra Riwiera Bar Bar
Cena obejmuje: 12 noclegów (hotele i pensjonaty **/***), 12 śniadań, 11 obiadokolacji, transport busem lub małym autokarem 30miejsc (góry), opieka pilota, ubezpieczenie KL i NNW. Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów ok.50 EUR/os, kosztów rejsów (Boka Kotorska, Jez. Szkoderskie) ok.30 EUR/os.
13 dni cena od: 2750 PLN
Więcej informacji
» OBÓZ MŁODZIEŻOWY CZARNOGÓRA BAR PENSJONAT MIJO** 12 DNI AUTOKAR 12-18 LAT
Czarnogóra Riwiera Bar Bar
Czarnogóra Riwiera Bar Bar
Pensjonat Mijo - kameralny, rodzinnie prowadzony obiekt, dysponuje łącznie ok. 50 miejscami. Odległość do plaży kamienisto - żwirkowej ok. 300 m, do centrum Baru ok.15-20 minut spacerem. Pokoje - 2, 3 i 4 osobowe lub apartamenty 2 pokoje 2+3 osobowe z łazienką i klimatyzacją indywidualną. Większość pokoi posiada balkon. Na terenie obiektu znajduje się basen oraz stołówka gdzie wydawane są posiłki. Klimatyzacja płatna dodatkowo 20 euro/pokój.
12 dni cena od: 1660 PLN
Więcej informacji
» CZARNOGÓRA WCZASY LATO 2018
Czarnogóra Riwiera Bar Canj
Czarnogóra Riwiera Bar Canj
CENA ZAWIERA: transport autokarem, 9 noclegów w hotelu , wyżywienie 2 x dziennie , opiekę pilota w czasie przejazdu, opiekę rezydenta, ubezpieczenie: KL+ NNW + bagaż, podatek VAT.realizacja ramowego programu pobytu CENA NIE ZAWIERA: wycieczek fakultatywnych/wg oferty/, ubezpieczenia od chorób przewlekłych, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy, dopłaty do połączeń antenowych,świadczeń nie zawartych w ofercie,opłat za wycieczki fakultatywne,taksy klimatycznej/1,5 Euro osoba/dzień powyżej 16 roku życia Cena imprezy jest równowartością kwoty podanej w EUR przeliczonej wg kursu sprzedaży pieniądza banku PKO BP obowiązującego w dniu dokonania ostatecznej zapłaty + kwota w zł. Wpłata w PLN lub w EUR. Cena "razem około" jest podana orientacyjnie - przyjęto kurs 1 EUR = 4,35 PLN. Obowiązkowa dopłata: kwota w EUR zgodnie z ofertą.
12 dni cena od: 1960 PLN
Więcej informacji
znaleziono 5  ofert(y)