Dzisiaj jest Niedziela, 25 czerwca 2017 Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

WYSZUKIWARKA OFERT

» OBÓZ TANECZNY - W RYTMIE WAKACJI - DĄBKI Wiek uczestników: 10-14lat //14-18 lat
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
W cenie obozu: zakwaterowanie: 10 noclegów w OW Carbo, wyżywienie: 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu, opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej oraz opiekę medyczną, koszt realizacji programu (w tym zajęć specjalistycznych), nagrody i pamiątki, za dopłatą transport: autokarem turystycznym (USŁUGA WYKONYWANA PRZEZ BT ALMATUR), dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (5000 zł) Signal Iduna SA, składka 0zł na TFG. Kadra: ratownicy wodni, tancerze, instruktorzy: pływania, windsurfingu, survivalu, paintballa, fitness i strzelectwa sportowego. Wymagany ekwipunek: legitymacja szkolna, mały plecak, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; mile widziane: odzież moro, buty wojskowe, busole, instrumenty muzyczne i aparaty fotograficzne, własna muzyka na płytach CD. Uwagi: Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu. Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki oraz kartkę z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe ma obowiązek przekazać leki z informacją kierownikowi obozu. Przyjazd indywidualny do ośrodka w dniu rozpoczęcia od godziny 18:00
11 dni cena od: 1599 PLN
Więcej informacji
» ZAKRĘCONE WAKACJE - OBÓZ ODLOTOWY - DĄBKI Wiek: 10-14lat / 14-18 lat
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
Cena zawiera: zakwaterowanie: 10 noclegów, wyżywienie: 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu, opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej oraz opiekę medyczną, koszt realizacji programu (w tym zajęć specjalistycznych), nagrody i pamiątki, za dopłatą transport: autokarem turystycznym (usługa wykonywana przez BP ALMATUR), dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (5000 zł) Signal Iduna SA., składka 0zł na TFG. Kadra: ratownicy wodni, tancerze, instruktorzy: pływania, windsurfingu, survivalu, paintballa, fitness i strzelectwa sportowego. Wymagany ekwipunek: legitymacja szkolna, mały plecak, śpiwór, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; mile widziane: odzież moro, busole, instrumenty muzyczne i aparaty fotograficzne, własna muzyka na płytach CD. UWAGI: Dodatkowo od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierana będzie kaucja w wysokości 30zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu. Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki oraz kartkę z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe ma obowiązek przekazać leki z informacją kierownikowi obozu.
11 dni cena od: 1749 PLN
Więcej informacji
» OBÓZ WINDSURFINGOWY - PRZYGODA Z DESKĄ I ŻAGLEM - DĄBKI Wiek: 10-14lat//14-18lat
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
W cenie: zakwaterowanie: 10 noclegów, wyżywienie: 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu, opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej oraz opiekę medyczną, koszt realizacji programu (w tym zajęć specjalistycznych), nagrody i pamiątki, za dopłatą transport: autokarem turystycznym (USŁUGA WYKONYWANA PRZEZ BT ALMATUR), dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (5000 zł) Signal Iduna SA., składka 0zł na TFG. Kadra: ratownicy wodni, tancerze, instruktorzy: pływania, windsurfingu, survivalu, paintballa, fitness i strzelectwa sportowego. Wymagany ekwipunek: legitymacja szkolna, mały plecak, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; mile widziane: odzież moro, busole, instrumenty muzyczne i aparaty fotograficzne, własna muzyka na płytach CD. UWAGI: Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu. Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki oraz kartkę z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe ma obowiązek przekazać leki z informacją kierownikowi obozu.
11 dni cena od: 1849 PLN
Więcej informacji
» OBÓZ PAINTBALLOWO-DYWERSYJNY- MISJA SPECJALNA - Wiek: 10-14 / 14-18lat DĄBKI
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
Cena obozu zawiera: zakwaterowanie 10 noclegów, wyżywienie 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną, śniadania i obiadokolacje w formie bufetu), za dopłatą transport autokarem turystycznym (usługa wykonywana przez BT ALMATUR), dojazdy lokalne, opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej, koszt realizacji przedstawionego programu (w tym zajęć specjalistycznych), opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW (5000 zł) Signal Iduna S.A., nagrody i pamiątki, składka 0zł na TFG. Kadra: ratownicy wodni, tancerze, instruktorzy: pływania, windsurfingu, survivalu, paintballa, fitness i strzelectwa sportowego. Wymagany ekwipunek: legitymacja szkolna, mały plecak, śpiwór, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, scyzoryk, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; mile widziane: odzież moro, busole, instrumenty muzyczne, aparaty fotograficzne, własna muzyka na płytach CD. UWAGI: Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu. Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny uczestników, program może ulec zmianie. Wszystkie zajęcia odbywać będą się z zastosowaniem wszelkich niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże, kaski, kamizelki, maski ochronne, mundury, rękawice).
11 dni cena od: 1799 PLN
Więcej informacji
» DĄBKI - Z BASENEM !!! kolonia/obóz „Podróże Guliwera” 7-12/13-16 lat + angielski i aktywne wakacje
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
Cena podstawowa obejmuje: zakwaterowanie, wyżywienie, opieka kadry wychowawczej (kierownik + wychowawcy – 1 na ok. 15 uczestników), medycznej, program podstawowy, ubezpieczenie NNW ( 5 000 zł). Cena podstawowa nie obejmuje: dopłat do transportu z poszczególnych miast, opłat za imprezy fakultatywne i profile dodatkowe, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 2,5%.
13 dni cena od: 1495 PLN
Więcej informacji
» OBÓZ PRZYGODOWO-REKREACYJNY: WAKACYJNY RELAKS - DĄBKI Wiek: 10-14/14-18 lat!
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
Cena obozu zawiera: zakwaterowanie 10 noclegów, wyżywienie 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i obiadokolacje w formie bufetu, za dopłatą transport autokarem turystycznym (usługa wykonywana przez BT ALMATUR), dojazdy lokalne, opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej, koszt realizacji przedstawionego programu (w tym zajęć specjalistycznych), opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW (5000 zł) Signal Iduna S.A., nagrody i pamiątki, składka 0zł na TFG. Kadra: ratownicy wodni, tancerze, instruktorzy: pływania, windsurfingu, survivalu, paintballa, fitness i strzelectwa sportowego. Wymagany ekwipunek: legitymacja szkolna, mały plecak, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; mile widziane: odzież moro, busole, instrumenty muzyczne, aparaty fotograficzne, własna muzyka na płytach CD. UWAGI: Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu. Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny uczestników, program może ulec zmianie. Wszystkie zajęcia odbywać będą się z zastosowaniem wszelkich niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże, kaski, kamizelki, maski ochronne, mundury, rękawice).
11 dni cena od: 1499 PLN
Więcej informacji
» OBÓZ FITNESS I SPORTU: BE FIT - Wiek: 10-14//14-18 Lat // DĄBKI / POLSKA!
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
Cena obozu zawiera: zakwaterowanie 10 noclegów, wyżywienie 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną, śniadania i obiadokolacje w formie bufetu), za dopłatą transport autokarem turystycznym (usługa wykonywana przez BT ALMATUR), dojazdy lokalne, opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej, koszt realizacji przedstawionego programu (w tym zajęć specjalistycznych), opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW (5000 zł) Signal Iduna S.A., nagrody i pamiątki, składka 0zł na TFG. Kadra: ratownicy wodni, tancerze, instruktorzy: pływania, windsurfingu, survivalu, paintballa, fitness i strzelectwa sportowego. Wymagany ekwipunek: legitymacja szkolna, mały plecak, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; mile widziane: odzież moro, busole, instrumenty muzyczne, aparaty fotograficzne, własna muzyka na płytach CD. UWAGI: Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu. Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny uczestników, program może ulec zmianie. Wszystkie zajęcia odbywać będą się z zastosowaniem wszelkich niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże, kaski, kamizelki, maski ochronne, mundury, rękawice).
11 dni cena od: 1699 PLN
Więcej informacji
» DĄBKI - kolonia 7-12 lat, obóz 13-16 lat: Podróże Guliwera + programy dodatkowe
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
Cena podstawowa obejmuje: zakwaterowanie, wyżywienie, opieka kadry wychowawczej (kierownik + wychowawcy – 1 na ok. 15 uczestników), medycznej, program podstawowy, ubezpieczenie NNW ( 5 000 zł). Cena podstawowa nie obejmuje: dopłat do transportu z poszczególnych miast, opłat za imprezy fakultatywne i profile dodatkowe, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 2,5 % ceny imprezy.
13 dni cena od: 1495 PLN
Więcej informacji
» Turnus Rehabilitacyjny w Dąbkach - Ośrodek Sanatoryjno-Wypoczynkowy ARGENTYT
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
Cena podstawowa zawiera: zakwaterowanie w O.S.W. ARGENTYT, 14 noclegów, wyżywienie 3 x dziennie, śniadania w formie bufetu (od obiadu w pierwszym, do śniadania w dniu ostatnim), w tym: 14 śniadań, 14 obiadów, 14 kolacji. Pakiet 20 zabiegów rehabilitacyjnych, opiekę medyczną, kierownika turnusu, program K.O. w tym rejs statkiem po jeziorze Bukowo, ognisko z pieczeniem kiełbasek, wieczorki taneczne. Zakwaterowanie od 14:00 w pierwszym dniu, do 10:00 w dniu ostatnim! Cena podstawowa nie zawiera: opłaty klimatycznej/uzdrowiskowej!
50 dni cena od: 0 PLN
Więcej informacji
» Turnus Rehabilitacyjny w Dąbkach - Ośrodek Sanatoryjno-Wypoczynkowy ARGENTYT z TRANSPORTEM
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
Cena podstawowa zawiera: zakwaterowanie w O.S.W. ARGENTYT, 13 noclegów, wyżywienie 3 x dziennie (od obiadu w pierwszym, do kolacji w dniu ostatnim + suchy prowiant za śniadanie), w tym: 13 śniadań, 14 obiadów, 14 kolacji. Pakiet 20 zabiegów rehabilitacyjnych, opiekę medyczną, kierownika turnusu, program K.O. w tym rejs statkiem po Jeziorze Bukowo, ognisko z pieczeniem kiełbasek, wieczorki taneczne. Zakwaterowanie od 15:00-16:00 w pierwszym dniu, do 21:30 w dniu ostatnim (w piątek)! Cena podstawowa nie zawiera: opłaty klimatycznej/uzdrowiskowej!
14 dni cena od: 1495 PLN
Więcej informacji
» Kolonie (7 - 12 lat) i obóz młodziezowy (13 - 16 lat) w Dąbkach z rejsem do Szwecji
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
Cena zawiera: transport autokarowy. Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy HORYZONT, pokoje 3, 4 osobowe z łazienką i TV. Wyżywienie 3 x dziennie + podwieczorek (pierwsze świadczenie kolacja, ostatnie świadczenie obiad). Opieka: pedagogiczna, medyczna, ratownik. Ubezpieczenie NNW. Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
16 dni cena od: 2399 PLN
Więcej informacji
» Kolonie (7 - 14 lat) i obóz (15 - 19 lat) w Dąbkach k/Darłowa - O.W. HORYZONT
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
Cena zawiera: transport autokarowy. Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy HORYZONT, pokoje 3, 4 osobowe z łazienką i TV. Wyżywienie 3 x dziennie + podwieczorek (pierwsze świadczenie obiadokolacja, ostatnie świadczenie obiad + suchy prowiant na drogę powrotną). Opieka: pedagogiczna, medyczna, ratownik. Ubezpieczenie NNW. Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny! Cena podstawowa niezawiera: kurs Windsurfingu 15h - 290.00PLN/os, 10h - 250.00PLN/os.
14 dni cena od: 1667 PLN
Więcej informacji
» Turnus Rehabilitacyjny w Dąbkach - Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
15 dni cena od: 1400 PLN
Więcej informacji
» DĄBKI - OW Horyzont - kolonia/obóz -Podróże Guliwera” 7-12 i 13-16 lat - AUTOKAR
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
Cena podstawowa obejmuje: zakwaterowanie, wyżywienie, opieka kadry wychowawczej (kierownik + wychowawcy - 1 na ok. 15 uczestników), medycznej, program podstawowy, ubezpieczenie NNW Cena podstawowa nie obejmuje: dopłat do transportu z poszczególnych miast, opłat za imprezy fakultatywne i profile dodatkowe
13 dni cena od: 1425 PLN
Więcej informacji
» Wczasy Dąbki O. W. Relaks 8 dni FB dojazd własny
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
O.W. Relaks - położony 100 m od plaży. Zakwaterowanie w pokojach 1, 2,3,4 os. z łazienkami i TV, Wszystkie pokoje mają balkon lub taras. Cena zawiera: 7 noclegów, wyżywienie FB
8 dni cena od: 895 PLN
Więcej informacji
» DĄBKI - O.W. Relaks - CAMP AGENT / CAMP SURF-SMERF - AUTOKAR
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
Cena zawiera: transport klimatyzowanym autokarem, zakwaterowanie w OW Relaks, pełne wyżywienie, opiekę wychowawców, ratowników, opiekę medyczną, realizację programu ogólnego, ubezpieczenie NNW , składkę TFG Cena nie zawiera:opłat za imprezy fakultatywne, świadczeń nie zawartych w ofercie
12 dni cena od: 1670 PLN
Więcej informacji
» OBÓZ PRZYGODOWY: WAKACJE Z ADRENALINĄ - WIEK: 12-15//15-18 LAT - DĄBKI / POLSKA
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
Cena obozu zawiera: zakwaterowanie 10 noclegów, wyżywienie 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną, śniadania i obiadokolacje w formie bufetu), za dopłatą transport autokarem turystycznym (usługa wykonywana przez BT ALMATUR), dojazdy lokalne, opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej, koszt realizacji przedstawionego programu (w tym zajęć specjalistycznych), opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW (5000 zł) Signal Iduna S.A., nagrody i pamiątki, składka 0zł na TFG. Kadra: ratownicy wodni, tancerze, instruktorzy: pływania, windsurfingu, survivalu, paintballa, fitness i strzelectwa sportowego. Wymagany ekwipunek: legitymacja szkolna, mały plecak, śpiwór, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; mile widziane: odzież moro, busole, instrumenty muzyczne, aparaty fotograficzne, własna muzyka na płytach CD. UWAGI: Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu. Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny uczestników, program może ulec zmianie. Wszystkie zajęcia odbywać będą się z zastosowaniem wszelkich niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże, kaski, kamizelki, maski ochronne, mundury, rękawice).
11 dni cena od: 1699 PLN
Więcej informacji
» Obóz młodziezowy windsurfingowy w Dąbkach - przygopda z deską i żaglem
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
Polska Zachodnie Pomorze Dąbki
11 dni cena od: 2029 PLN
Więcej informacji
znaleziono 18  ofert(y)