Strona główna    Oferta    Last minute    zielone szkoły    wakacje dla młodziezy    Bilety lotnicze    Ubezpieczenia   
Dzisiaj jest Niedziela, 18 marca 2018 Imieniny Edwarda, Narcyza, Zbysława

Symbol oferty:
991/2852 PDF RTF Drukuj
Państwo: no conv :
Region: no conv :
Miasto: no conv :
Transport: Brak informacji
Profil wyjazdu: Brak informacji
Touroperator: musisz się zalogować
Wyżywienie: Brak informacji
Zakwaterowanie: Brak informacji
świadczenia:
Cena podstawowa:
wyjazd/powrót - Łódź, ubezpieczenie NW, wyżywienie 4 x dziennie, miejsce na kolonii/obozie w Dąbkach, skladka na TFG (0zł), promocja "zniżka do odwołania"
DĄBKI :
OŚRODEK Z BASENEM !!! kolonia / obóz -Podróże Guliwera” 7-12 i 13-16 lat
+ PROFILE dla chętnych : JĘZYKOWY-ANGIELSKI, AKTYWNE WAKACJE
13/14 dni

DĄBKI:
miejscowość wczasowa, położona na Wybrzeżu Słowińskim, u nasady mierzei odcinającej jezioro Bukowo od Morza Bałtyckiego, znane i popularne kąpielisko morskie, z szeroką piaszczystą plażą, dobrze zagospodarowanym jeziorem, z wypożyczalnią sprzętu wodnego.
ZAKWATEROWANIE:
Ośrodek Wypoczynkowy Horyzont, pokoje 3,4-osobowe z łazienkami i TV. Ośrodek posiada: boiska sportowe, 4 baseny letnie, plac zabaw, kawiarenkę internetową, grill, salę do ping-ponga, salę kominkową, bilard, salę dyskotekową. Do morza ok. 150 metrów
WYŻYWIENIE:
w stołówce ośrodka 4 posiłki dziennie (w tym podwieczorek).
TRANSPORT:
autokar - wyjazdy na dzień z następujących miejscowości: Łódź i Poznań bez dopłat.
Z pozostałych miast przejazd realizowany przy min. 4-6 os. autokarem, busem, Polskim Busem, samochodem lub PKP - miejsca rezerwowane: Warszawa + 80 zł, Toruń + 40 zł, Lublin + 100 zł, Kraków + 100 zł, Katowice + 100 zł, Wrocław + 100 zł, Opole + 100 zł, Bydgoszcz + 40 zł, Piotrków Tryb. + 60 zł, Gliwice + 100 zł, Częstochowa + 80 zł, Kielce + 80 zł, Radom + 80 zł, Radomsko + 80 zł, Konin + 40 zł, Skierniewice + 80 zł.
Dojazd własny - zniżka 70 zł od ceny autokarowej.
PROGRAM ANIMACYJNY -PODRÓŻE GULIWERA”:
Wędrówki kontynentów - gry i zabawy integracyjne w grupach i dla całego obozu. Grupy losują jeden z kontynentów, z którym będą utożsamiani przez cały dzień. Dyskoteka integracyjna.

Europa da się lubić -Obozowe Igrzyska Olimpijskie. Z wizytą u Neptuna, czyli wielki test sprawnościowy najmłodszych obozowiczów. Quiz wiedzy o Polsce i Europie.

Afryka dzika - Tworzenie afrykańskich masek z masy papierowej i darów natury. Malowanie twarzy. Konkurs rzeźby z piasku. Gra terenowa -Buszmen”.

Lody Antarktydy - Zabawy w wodzie. Zajęcia plastyczno-techniczne. Taniec pingwina - dyskoteka.
Sen o Ameryce - Nauka pląsów i tańców animacyjnych. Zabawa grupowa Casino (Poker - budowa najwyższego domu z kart, Ruletka - koło fortuny, Black Jack - zadania sprawnościowe na czas). Indiańskie ognisko z pieczeniem kiełbasek

Azja znana i nieznana - Konkurs plastyczny - chińskie znaki. Budowa piaskowego Muru Chińskiego. Wesoła Azja - czyli obozowy wieczór kabaretowy.

Australia -Zabawa sprawnościowa -Kangur i Koala”. Konkurs talentów - SYDNEY. Dyskoteka

Morza i oceany - całodniowa wycieczka autokarowa do Kołobrzegu. Rejs statkiem po Bałtyku. Wspinaczka po linach niczym po wantach: PARK LINOWY (uczestnicy wyposażeni są w profesjonalny sprzęt asekuracyjny). Morskie opowieści - karaoke.

Kocham Cię Polsko - Całodniowa wycieczka autokarowa do Darłowa- zwiedzanie Zamku Książąt Pomorskich i Darłówka - 2 godzinna wizyta w kompleksie PARK WODNY -JAN”. Teleturniej wiedzy o Polsce.
Włoskie smaki - dzień pizzy i mody. Zabawa kreatywna -Włochy, Rzym i San Marino”. Obozowy pokaz mody - Mediolan 2016. Degustacja pizzy. Dyskoteka.

Ponadto:
• kąpiele w morzu i basenie pod opieką ratownika,
• zajęcia rekreacyjne: piłka siatkowa, koszykowa, nożna, tenis stołowy,
• i wiele innych zabaw z całego świata.
PROFIL JĘZYKOWY-ANGIELSKI (+ 120 zł)::
Profil ten obejmuje program animacyjny -Podróże Guliwera” oraz dodatkowo przygotowaliśmy dla chętnych program językowy - angielski prowadzony przez doświadczonego lektora.
Podczas zajęć uczestnicy otrzymują wszystkie materiały dydaktyczne a na zakończenie certyfikat ukończenia programu językowego.
Program profilu:
- możliwość kontaktu z językiem obcym również podczas wakacji. Z dala od szkolnych ławek, tablic i podręczników! Z dala od nudy, wkuwania na pamięć słówek i regułek gramatycznych.
- ciekawe ćwiczenia w terenie, bezstresowa nauka języka poprzez zabawę i multimedialne formy nauczania. Trudność i intensywność nauki dostosowana do umiejętności językowych uczestników.
- ćwiczenie umiejętności praktycznego posługiwania się angielskim : mówienie, rozumienie ze słuchu, pisanie i czytanie.
- metoda komunikacyjna - stosowana na zajęciach sprzyja przełamywaniu barier językowych, na co nie ma zwykle czasu podczas nauki w szkołach i na tradycyjnych kursach.,
- codzienny kontakt z językiem podczas rannych zajęć i w czasie popołudniowych warsztatów językowych (minimum 2 godziny lekcyjne dziennie), popołudniowe warsztaty językowe to konwersacje, symulacje językowe, filmy, kręgi tematyczne.
- małe grupy, co umożliwia uzyskanie szybkich postępów w krótkim czasie.
IMPREZY FAKULTATYWNE :
-WIOSKA HOBBITÓW” w Sierakowie Sławieńskim - uczestnictwo w fabularnej grze terenowej: wyprawa w strojach hobbickich w świat bohaterów baśniowej trylogii Tolkiena, panorama z widokowej wieży Elfów, zwiedzanie kuźni Krasnoludów, przeprawa tratwą, hobbickie gry i zabawy, ciepły posiłek (zupa), pieczenie kiełbasek przy wspólnym ognisku - 80 zł/os.

PROFIL AKTYWNE WAKACJE:
WINDSURFING 2 h teoria 30 min: budowa deski, żagla, nazewnictwo, środki asekuracyjne, zajęcia na trenażerze (na lądzie), 30 min zajęć na wodzie w parach na jednym komplecie , 60 min zajęć na wodzie
SPŁYW KAJAKOWY 5 h Spływ Grabią i Bagienicą rozpoczynamy przy moście, we wsi Jeżyczki (16 km od Dąbek). Pierwsze 2-3 km płyniemy Grabową, na której dzieci uczą się podstawowych manewrów. Później wpływamy do Bagienicy. Pokonujemy niewielki próg wodny oraz nisko ustawiony nad wodą most. Po ok 1, 5 godz. spływu organizujemy odpoczynek przy ognisku i pieczemy kiełbaski. Ostatni odcinek spływu pokonujemy w czasie 2 - 3 godzin. Imprezę kończymy w Bukowie Morskim.
PAINTBALL 2 h 200 kulek Strategiczne zabawy strzeleckie z użyciem broni na żelowe kulki z kolorową farbą; zajęcia z różnymi scenariuszami (odbicie i transport VIP-ów, walka o zrzut z amunicją i apteczką, zdobywanie umocnień wroga) realizowane będą przez małe zespoły w lesie, budynkach i fortyfikacjach; szturmowanie obiektów; zajęcia paintballowe poprzedzi szkolenie z taktyki i strategii walki; każdy uczestnik dostanie na czas zajęć karabinek paintballowy (tzw. marker), mundur, rękawice, maskę oraz kamizelkę ochronną. Cena 180 zł/ os

Możliwość rezerwacji części pakietu: Windsurfing - 60 zł, Spływ kajakowy - 80 zł., Paintball - 70 zł/os.
ŚWIADCZENIA:
Cena podstawowa obejmuje: zakwaterowanie, wyżywienie, opieka kadry wychowawczej (kierownik + wychowawcy - 1 na ok. 15 uczestników), medycznej, program podstawowy, ubezpieczenie NNW ( 5 000 zł).

Cena podstawowa nie obejmuje: dopłat do transportu z poszczególnych miast, opłat za imprezy fakultatywne i profile dodatkowe.
UWAGI:
Należy zabrać wypełniona kartę kwalifikacyjną.
Aktualne godziny zbiórek i wyjazdów dostępne na 7 dni przed wyjazdem.
Fakultety oraz profil - angielski odbywają się przy min. 10-15 uczestnikach. Zapisy w biurze przed wyjazdem.
Osoby korzystające z antenki PKP obowiązkowo muszą posiadać ważną legitymację szkolną.

UWAGI DOTYCZĄCE TRANSPORTU
1. Dojazdy antenowe mogą odbywać się innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie (antena mikrobusem, PKP - rezerwacja miejsc siedzących lub samochodem osobowym pod opieką wychowawcy - konwojenta). Docelowo uczestnik dojazdu antenowego dociera bezpośrednio do ośrodka lub dosiada się do autokaru docelowego.
2. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych i miejscach wyjazdu.
3. Zbiórka uczestników na 20-30 minut przed planowanym odjazdem.
4. W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem.
5. Dojazdy antenowe realizowane przy min. 4-6 uczestnikach.
6. Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem.

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezęPowrót
dojazd własny (bez transportu autokarem lub PKP)19.0008.00
wyjazd / powrót Wrocławul. Sucha, Dworzec PKS, peron III05.0022.50
wyjazd / powrót - Piotrków Tryb.Ul. Sikorskiego 43, stacja „Huzar” przy zjeździe do miasta z trasy DK108.0019.30
wyjazd / powrót - PoznańMcDonald obok IKEA, ul. Franowo12.0015.30
wyjazd / powrót - SkierniewiceStacja paliw Bliska, Sierakowice Prawe 138a, droga krajowa nr 7007.3020.00
wyjazd / powrót - Warszawaul. Niemcewicza 17, hotel Harctur06.3021.00
wyjazd / powrót KrakówParking przed Stadionem Wisły, ul. Reymonta04.0023.45
wyjazd/ powrót GliwiceParking obok stacji benzynowej Auchan, ul. Rybnicka 20705.0022.45
wyjazd/powrót - Bydgoszczul. Toruńska, parking przy Hali "Łuczniczka"13.1513.45
wyjazd/powrót - CzęstochowaParking przy McDonalds, stacja BP przy trasie A106.4521.00
wyjazd/powrót - KatowiceStacja BP przy hotelu Campanille, Al. Górnośląska, autostrada A4 (k.Wrocław)05.3022.15
wyjazd/powrót - KielcePlac Niepodległości 1, parking przed Dworcem PKP06.3021.00
wyjazd/powrót - KoninMcDonald obok CH Ferio, Ogrodowa 31d10.3017.00
wyjazd/powrót - LublinParking przy Hali Sportowej - Al. Zygmuntowskie04.0023.00
wyjazd/powrót - OpoleStacja Benzynowa Lotos, Posiłek 1a, Rogów Opolski, droga krajowa nr 45 na południe od autostrady a404.0023.30
wyjazd/powrót - Radomul. Wernera 52, stacja benzynowa Lukoil-McDonalds07.3020.30
wyjazd/powrót - ToruńParking obok stacji benzynowej Carrefour - CH Bielawy ul. Olimpijska 812.0015.00
wyjazd/powrót - ŁódźUl. Karskiego - parking dla autokarów przy CH Manufaktura09.0018.00
wyjazd/powrót RadomskoStobiecko Szlacheckie – stacje paliw przy DK1 (436km), zgodnie z kierunkiem podróży07.3020.00
Atrakcje:
 
Zapytaj     Cennik