Strona główna    Oferta    Last minute    zielone szkoły    wakacje dla młodziezy    Bilety lotnicze    Ubezpieczenia   
Dzisiaj jest Sobota, 16 grudnia 2017 Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Symbol oferty:
989/2852 PDF RTF Drukuj
Państwo: no conv :
Region: no conv :
Miasto: no conv :
Transport: Brak informacji
Profil wyjazdu: Brak informacji
Touroperator: musisz się zalogować
Wyżywienie: Brak informacji
Zakwaterowanie: Brak informacji
świadczenia:
Cena podstawowa:
wyjazd/powrót - Łódź, ubezpieczenie NW, miejsce na kolonii w Małem Cichem, skladka na TFG (0zł), promocja "zniżka do odwołania"
POLSKA TATRY - MAŁE CICHE k/ ZAKOPANEGO:
JANOSIKOWA ADRENALINA
PARK LINOWY AQUAPARK
KOLONIA 7 - 10 i 11 - 14 lat
11/12/13/14 dni

MAŁE CICHE:
prześliczna wieś letniskowa na Podhalu w Dolinie Filipczańskiego Potoku, 10 km od Zakopanego. Położona bezpośrednio w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego - przepiękne widoki na Tatry. Dogodne położenie, bliskość atrakcyjnych
turystycznie miejscowości (Zakopane, Poronin, Bukowina Tatrzańska).
ZAKWATEROWANIE :
Willa “DANUSIA” - budynek w stylu zakopiańskim; pokoje 3, 4, 5 - osobowe z łazienkami lub łazienka przy pokoju przypisana do pokoju. Na miejscu regionalna świetlica z TV i sprzętem muzycznym. Teren ogrodzony z boiskiem do grę w piłkę, kosza i szałasem ogniskowym, bezpłatne WIFI.
W terminie 16.08-26.08.17 oprócz Willi Danusia śpimy również w Willi "TARASÓWKA” www.tarasowka.pl - budynek w stylu zakopiańskim, pokoje 3, 4, 5 osobowe z łazienkami i TV. Na miejscu jadalnia, świetlica ze sprzętem grającym, sala aktywnego wypoczynku, tenis stołowy, plac zabaw, duży ogród oraz boisko sportowe, szałas ogniskowy. Bezpłatne WIFI.
WYŻYWIENIE:
trzy posiłki dziennie + podwieczorek w stołówce na miejscu (doskonała domowa kuchnia do syta).
TRANSPORT:
Autokar lub bus - wyjazdy bez dopłat z miast: Łódź, Piotrków Tryb., Częstochowa, Katowice, Kraków. Za dopłatą (min. 4-6 chętnych): z Warszawy + 80 zł, Kielc + 80 zł, Radomia + 80 zł, Lublina + 100 zł, Gliwic + 40 zł, Knurowa + 40 zł, Wrocławia (PKP + bus) + 100 zł, Poznania (PKP + bus) + 100 zł, Opola (PKP + bus) + 100 zł. Dojazd własny - zniżka 70 zł.
PKP przejazdy nocne do Zakopanego + transfer do ośrodka, min. 4-6 chętnych (wyjazd dzień przed rozpoczęciem turnusu, powrót w dniu zakończenia) z Gdyni + 180 zł, Gdańska + 180 zł, Szczecina + 180 zł, Torunia + 180 zł, Bydgoszczy + 180 zł.
UBEZPIECZENIE:
NNW Signal Iduna do 5000 zł
KADRA:
kierownik, wychowawcy 1 na 15 uczestników, opieka lekarska na telefon
PROGRAM:
Wycieczki:
wycieczka ze zwiedzaniem Zakopanego: Wielka Krokiew, Stary Cmentarz, spacer po Krupówkach, Centrum Edukacji Tatrzańskiego Parku Narodowego,

wizyta w Aquaparku Zakopane - pobyt 2 godzinny w kompleksie na Antałówce wyposażonym w basen rekreacyjny, basen pływacko-rekreacyjny, 4 zjeżdżalnie rurowe, 6 jacuzzi, dzika rzeka, brodzik dziecięcy,

Park Linowy na Gubałówce - wysokościowy tor linowy składający się z 18 stanowisk: różnego rodzaju mosty, kładki, belki, huśtawki, siatki, zjazdy tyrolskie w tym ekstremalnie szybką 50 metrową tyrolką z hamulcem, zakończoną lądowaniem w potężnej -wannie” z trocinami - pokonanie parku, zajęcia odbywają się pod opieką profesjonalnych, doświadczonych instruktorów.

wycieczka do Morskiego Oka przez Bukowinę Tatrzańską lub do Doliny Kościeliskiej lub na Halę Gąsienicową - w zależności od warunków pogodowych i kondycji uczestników

wjazd kolejką linowo-terenową na Gubałówkę i spacer jej grzbietem,

wycieczki piesze do Tatrzańskiego Parku Narodowego i po okolicy - m.in. Wiktorówki, Polana Rusinowa, Tarasówka - najlepszy widok na Tatry, Błociska, Gliczarów Górny

wizyta w Izbie Regionalnej w Murzasichlu,

Wesołe wieczorki
dyskoteki,
ognisko z konkursem -śpiewać każdy może”,
zabawy i konkursy z nagrodami: piżama party,
konkurs fryzur i makijażu,

Janosikowa Adrenalina
paintball - gry paintballowe i speedballowe na zamkniętym mini poligonie paintballowym (do dyspozycji 150 kulek, markery, ubranie ochronne).
łucznictwo - ćwiczenie celności, strzały do tarczy,
strzelectwo - postrzelamy do tarczy z długich i krótkich wiatrówek, konkurs strzelniczy.
kule wodne - zoorbing w basenie, wasz błędnik zwariuje.
Uwaga: w terminie 16.08-26.08.17 Janosikowa Adrenalina jest realizowana jako fakultet + 60 zł/os (płatne na miejscu)

Gry terenowe
budowanie szałasów dla baców i juhasów,
nauka rozpalania góralskiej watry,
podchody terenowe - zbójnicy kontra Harnicy,
-Janosikowe w górach przeskakiwanie” nauka poruszania się w terenie bez mapy i kompasu (z odznaką sprawności),
budowanie tam na Filipczańskim Potoku,
Spartakiada sportowa:
turniej piłki siatkowej,
turniej piłki nożnej,
turniej badmintona,
wielobój sprawnościowy,
bieg 60m pod górę,
turniej gry w ping-ponga
turniej skoków na skakance.

Klub góralski
zapoznanie się z folklorem podhalańskim - spotkanie z gawędziarzem,
"Na góralską nutę" - góralskie tańce i muzyka,
"Czarowanie-góralskie gotowanie" - wspólne gotowanie i konsumowanie potraw związanych z tradycją Podhala, poznawanie wyrobu oscypków,
góralski chrzest kolonijny,
baśnie i legendy związane z górami,
zapoznanie się ze strojem podhalańskim połączone z sesją fotograficzną,
przysmaki górskie ,
pasowanie na górala / góralkę,

FAKULTATYWNIE: :
SŁOWACJA Z AQUACITY i JASKINIĄ: spacer po Popradzie, wejście do Aquacity w Popradzie - kompleks basenów termalnych i zjeżdżalni, sauny; Jaskinia Bielańska w Tatrzańskiej Kotlinie - o długości 3018 m - zwiedzanie: Cena: 70 zł + 25 Euro na wstępy (dla posiadaczy paszportów lub dowodów osobistych)

RAFTING: kilkugodzinna wyprawa na spływ pontonami wzdłuż przełomu Dunajca ze Sromowców do Szczawnicy. Nie siedzimy biernie na drewnianej ławeczce lecz aktywnie bierzemy udział w spływie, decydując o najważniejszych aspektach tej nietypowej podróży. Każdy uczestnik spływu wyposażony jest w kamizelkę asekuracyjną, kask oraz wiosło. Podczas spływu na każdym pontonie płynie ratownik lub instruktor kajakarstwa, który steruje pontonem oraz dba o bezpieczeństwo uczestników spływu. Cena 120 zł.

SLACKLINE: zabawa polegająca na utrzymaniu równowagi z pomocą partnera na specjalnej linie zawieszonej miedzy dwoma drzewami. Jeden z najbardziej oryginalnych i towarzyskich sposobów spędzenia wolnego czasu. Slackline daje rewelacyjną rozrywkę oraz mnóstwo śmiechu, przy czym również doskonale ćwiczy koordynację ruchową. Cena 15 zł (płatne tylko na miejscu).

ZORBING: niepowtarzalna przygoda w dwuosobowej kuli o średnicy 3 metrów, toczącej się po zboczu w dużą prędkością - to potężna dawka adrenaliny i wrażenia nie do opisania. Uczestnicy będą wchodzić do kuli wykonanej z dwóch powłok wytrzymałego, gumowego materiału, po czym zostaną przypięci pasami, tak aby atrakcja była zupełnie bezpieczna. Zabawa polega na staczaniu się z 45-metrowego zbocza w zorbie, która wyposażona jest w specjalny system hamowania linami. A wszystko to z pięknym widokiem na panoramę Tatr. Cena 50 zł (płatne tylko na miejscu).

JANOSIKOWA ADRENALINA - tylko w terminie 16.08-26.08.17 - realizowana jako fakultet. Cena 60 zł (płatne tylko na miejscu), w pozostałych terminach w cenie podstawowej.
ŚWIADCZENIA:
Cena podstawowa obejmuje: przejazd wg opcji, zakwaterowanie i wyżywienie 4 x dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną, ubezpieczenie NW Signal Iduna (5 tys.), opiekę pedagogiczną (kierownik i wychowawcy), opiekę medyczną, podatek VAT, realizację programu

Cena podstawowa nie obejmuje: dopłat do transportu z poszczególnych miast, opłat za profile i wycieczki fakultatywne, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji +2,5 % ceny imprezy.
UWAGI: :
należy ze sobą zabrać:
wypełnioną kartę kwalifikacyjną,
wygodne obuwie do pieszych wycieczek,
mały plecak,
kurtkę ortalionową,
nakrycie głowy od słońca,
okulary przeciwsłoneczne,
strój kąpielowy i ręcznik kąpielowy.
Przy zagranicznych wycieczkach wymagany jest paszport lub dowód.
Fakultety odbywają się przy min. 15 uczestnikach. Aktualne godziny zbiórek i wyjazdów dostępne na 7 dni przed wyjazdem.
Osoby korzystające z antenki PKP obowiązkowo muszą posiadać ważną legitymację szkolną.
UWAGI DOTYCZĄCE TRANSPORTU :
1. Dojazdy antenowe mogą odbywać się innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie (antena mikrobusem, PKP - rezerwacja miejsc siedzących lub samochodem osobowym pod opieką wychowawcy - konwojenta). Docelowo uczestnik dojazdu antenowego dociera bezpośrednio do ośrodka lub dosiada się do autokaru docelowego.
2. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych i miejscach wyjazdu.
3. Zbiórka uczestników na 20-30 minut przed planowanym odjazdem.
4. W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem.
5. Dojazdy antenowe realizowane przy min. 4-6 uczestnikach.
6. Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów najpóźniej na 7 dni przed wyjazdem.

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezęPowrót
wyjazd / powrót WrocławDW - PKP Główny - peron (min. 4 os. chętnych)do potw.do potw.
wyjazd / powrót - Piotrków Tryb.Ul. Sikorskiego 43, stacja „Huzar” przy zjeździe do miasta z trasy DK110.0017.00
wyjazd / powrót - PoznańDW – PKP Poznań Główny przed głównym wejściem (min. 4 os. chętnych)do potw.do potw.
wyjazd / powrót - WarszawaUl. Niemcewicza 17, zatoczka dla autokarów06.3021.00
wyjazd / powrót KnurówParking obok Dworca PKP, ul. Dworcowa 4012.5014.50
wyjazd / powrót KrakówStacja Orlen ul. Zakopiańska 291 / Stacja paliw Arge ul. Zakopiańska 290 (powrót)14.3011.30
wyjazd/ powrót - Gdyniadw PKP Gdynia Główna - min 6os chetnych (wyjazd dzień przed, powrót w dniu zakończenia)do potw.do potw.
wyjazd/ powrót GliwiceMc Donald's przy CH Europa Centralna ul. Pszczyńska 31513.0514.00
wyjazd/powrót - Bydgoszczdw PKP Bydgoszcz Główna - min 6os chetnych (wyjazd dzień przed, powrót w dniu zakończenia)do potw.do potw.
wyjazd/powrót - CzęstochowaParking przy McDonalds, stacja BP przy trasie A111.3015.45
wyjazd/powrót - Gdańskdw PKP Gdańsk Główny - min 6os chetnych (wyjazd dzień przed, powrót w dniu zakończenia)do potw.do potw.
wyjazd/powrót - KatowiceStacja BP przy hotelu Campanille, Al. Górnośląska, autostrada A4 (k.Wrocław)13.0013.30
wyjazd/powrót - KielcePlac Niepodległości 1, parking przed Dworcem PKP (min. 4 os. chętnych)06.3021.00
wyjazd/powrót - LublinParking przy Hali Sportowej - Al. Zygmuntowskie (min. 4 os. chętnych)04.0023.00
wyjazd/powrót - OpoleDW – PKP Opole - peron (min. 4 os. chętnych)do potw.do potw.
wyjazd/powrót - RadomStacja beznzynowa LUKOIL, McDonalds ul. Wernera (min. 4 os. chętnych)07.3020.30
wyjazd/powrót - Szczecindw PKP Szczecin Główny - min 6os chetnych (wyjazd dzień przed, powrót w dniu zakończenia)do potw.do potw.
wyjazd/powrót - Toruńdw PKP Toruń Główny - min 6os chetnych (wyjazd dzień przed, powrót w dniu zakończenia)do potw.do potw.
wyjazd/powrót - ŁódźUl. Karskiego - parking dla autokarów przy CH Manufaktura09.0018.00
Atrakcje:
 
Zapytaj     Cennik