Strona główna    Oferta    Last minute    zielone szkoły    wakacje dla młodziezy    Bilety lotnicze    Ubezpieczenia   
Dzisiaj jest środa, 24 stycznia 2018 Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Symbol oferty:
740/1841 PDF RTF Drukuj
Państwo: no conv :
Region: no conv :
Miasto: no conv :
Transport: Brak informacji
Profil wyjazdu: Brak informacji
Touroperator: musisz się zalogować
Wyżywienie: Brak informacji
Zakwaterowanie: Brak informacji
świadczenia:
Cena podstawowa:
OSOBA DOROSŁA, Pokój 2 osobowy, AUTOKAR OBLIGATORYJNY - SENIOR, KL, NW, BP, CP, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
TRASA:
PADVA-RZYM-WATYKAN-MONTE ARGENTARIO-SIENA
MONTALTO DI CASTRO MARINA :
Niezwykle urokliwy nadmorski kurort wypoczynkowy będący dzielnicą pradawnego, historycznego miasta Montalto di Castro położony bezpośrednio nad Morzem Tyrreńskim oraz w niewielkiej odległości - 90km od Rzymu. Piękne, szerokie , piaszczyste plaże powulkaniczne., cieniste lasy piniowe oraz bogata infrastruktura czynią to miejsce idealnym dla wspaniałego wypoczynku. Liczne sklepiki, bary i restauracje sprawiają, że kurort tętni życiem do późna w nocy. Ze względu na swoje położenie doskonała baza wypadowa na wycieczki do Rzymu, Florencji, Sieny, Pizy. To prawdziwy raj dla miłośników słońca, plaży i kontaktu z naturą, jak również dla turystów wędrujących śladami historii. Morze czyste i przejrzyste. Plaża -szeroka piaszczysta z łagodnym zejściem do morza, strzeżona, część publiczna bezpłatna. W Marinie tętni wakacyjne życie nocne i wieczorne przy -deptaku”. 2 x w tygodniu organizowane są targi, koncerty przy morzu, występy, animacje przy plażach.
HOTEL RESIDENCE KEY CLUB***:
Trzygwiazdkowy, elegancki hotel otoczony zielenią, położony ok. 400m od szerokiej piaszczystej plaży, ok.300 m od centrum nadmorskiej części miasta oraz 2000m od starego historycznego centrum miasta. Do dyspozycji wypoczywających: recepcja, elegancka restauracja, bar, sala wypoczynkowa z TV, sala gier, stół do tenisa, piłkarzyki, bardzo duży ogród, basen z leżakami, jacuzzi. Profesjonalne boiska do siatkówki i koszykówki, boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki plażowej, rowery, plac zabaw dla dzieci.


ZAKWATEROWANIE:
Pokoje 2-osobowe (możliwość 1 lub 2 dostawek) z łazienkami (umywalka, prysznic, WC, suszarki do włosów, mydło szampon oraz ręczniki). Pokoje z balkonami oraz TV SAT, telefonem oraz klimatyzacją w cenie, eleganckie, wygodne i funkcjonalnie wyposażone.
WYŻYWIENIE:
W restauracji hotelowej - 2 x dziennie, śniadania w formie bufetu, obiadokolacje serwowane. Pierwsze świadczenie - obiadokolacja, ostatnie świadczenie - śniadanie. Napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
PROGRAM:
I DZIEŃ - wyjazd do Włoch, Przejazd na nocleg w ok.Tarvisio. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

II DZIEŃ - po śniadaniu przejazd do PADWY - zwiedzanie: Bazylika Św. Antoniego, historyczne centrum, Piazza del Erbe. Następnie przejazd do hotelu KEY CLUB - zakwaterowanie,
obiadokolacja - nocleg.

III DZIEŃ- wypoczynek i plażowanie.

IV DZIEŃ- po śniadaniu, wyjazd na wycieczkę autokarową RZYM- WIECZNE MIASTO -zwiedzanie z pilotem-przewodnikiem: RZYM STAROŻYTNY - Colosseum, Forum Romanum, Kapitol następnie RZYM BAROKOWY- Ołtarz Ojczyzny, Plac Wenecki, Fontanna Di Trevi, Panteon, Plac Navona, Plac i Schody Hiszpańskie. Powrót do hotelu - obiadokolacja, nocleg.

V DZIEŃ- wypoczynek i plażowanie.

VI DZIEŃ- po śniadaniu przejazd na wycieczkę autokarową WATYKAN- SIEDZIBA PAPIEŻY- zwiedzanie z pilotem - przewodnikiem: Plac i Bazylika Św. Piotra, Groty Watykańskie . Wizyta przy grobie Ojca Św.Jana Pawła II w Kaplicy Św.Sebastiana następnie Bazylika Św. Jana na Lateranie i Święte Schody oraz Bazylika Św. Pawła za Murami. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

VII DZIEŃ - po śniadaniu wyjazd na wycieczkę autokarową TOSKAŃSKIE KLIMATY - MONTE ARGENTARIO w trakcie której, zwiedzimy jeden z najpiękniejszych toskańskich półwyspów. Zobaczymy dwa główne miasta na półwyspie - PORTO ERCOLE jeden z najbardziej znanych nadmorskich kurortów w Toskanii oraz PORTO SANTO STEFANO - malownicza miejscowość i port położona na wzgórzu wśród przepięknej zieleni. Powrót do hotelu - wypoczynek, plażowanie, obiadokolacja, nocleg.

VIII DZIEŃ -po śniadaniu wyjazd z Montalto di Castro. W trakcie przejazdu zwiedzanie SIENY-jednego z najpiękniejszych średniowiecznych miast europejskich Zwiedzanie: kościół św. Dominika z relikwiami św. Katarzyny Sieneńskiej, Piazza del Campo - plac w kształcie muszli, gdzie odbywają się słynne wyścigi konne Palio, katedra z rzeźbami Nicoli i Giovanniego Pisano, Donatella, Michała Anioła i freskami Pinturicchia. Spacer po via di Citta, przy której stoją piękne patrycjuszowskie domy i wspaniałe pałace. Po zakończeniu zwiedzania wyjazd w kierunku Polski.

IX DZIEŃ- przejazd przez Austrię, Czechy. Powrót w godz.południowych.
CENA OBEJMUJE:
-7 noclegów : ( 1 nocleg w Tarvisio hotel ***, 6 noclegów w Hotelu KEY CLUB***)
pokoje 2- osobowe z łazienkami i klimatyzacją
-7 śniadań - BUFET, 7 obiadokolacji,
-transport autokarem wersji LUX /klimatyzacja, barek, DVD , wc/,
-usługi pilota-przewodnika,
-ubezpieczenie NW -10.000,-ZŁ , KL- 10.000 EUR, bagaż -800 ZŁ + Choroby Przewlekłe i Nowotworowe
UWAGI:
CENA NIE OBEJMUJE:
-napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo
-dopłata do pokoju 1-osobowego - 410,-zł
- na bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych, wjazdy do miast ,bilety metro, słuchawki każdy uczestnik powinien posiadać -ok.40 EUR

Atrakcje:
 
Zapytaj     Cennik